Meie matk 16. septembril Kõrvemaal!

Armas Rocca al Mare Kooli pere, ootame teid Kõrvemaale traditsioonilisele Meie Matkale.

Registreeri oma pere juba täna SIIN.

Traditsiooniline Rocca al Mare Kooli kogupere üritus Kõrvemaal toimub sel aastal 16.09.2023. Ootame kõiki meie kooli peresid osa võtma. Valikus on sportlikud ajavõtuga distantsid ning loomulikult ka mõnus omas tempos looduses kulgemine. Haara kaasa oma matkanõud, hea tuju ning soovi korral ka lemmikloom ning tule ja veedame üheskoos toreda päeva Kõrvemaal.
Palun registreeri kindlasti oma pere, siis saame arvestada toiduga ja ei teki olukorda, kus suppi jääks liiga palju üle või hoopis puudu.
Kui tunned, et soovid üritusele omalt poolt hoogu anda, mõne auhinna võistlusdistantsile välja panna, siis kirjuta julgesti: ingrid.tullus@ramkool.edu.ee

PS! Loomulikult selgitame välja ka kõige suurema osavõtuga klassid ning neid ootavad üllatused!

Kohtumiseni Kõrvemaal 16.09.2023