Meelerahukuust saab jõulurahukuu!

G.Eliot on öelnud, et kui te ei saa olla täht taevas, siis püüdke olla vähemalt lambike kodus!
Igaüks meist saab ise midagi ära teha, et helgust, valgust ja soojust maailma lisada.
Loodame, et suutsime ka KiVa tiimiga novembrikuu hämarusse valgust juurde tuua.

-Ekraanidel vaheldusid vaimset tervist toetavad fotod ja laused.
-Teadlikud liikumispausid ja mõnusate ühiste mängude juhised koolimaja seintel annavad vahetundideks tegevust.
-Meelerahuharjutused toetasid sisemise rahu tekkimist.
-Kooli sotsiaalmeedia kanalites saime näha erinevate klasside fotojäädvustusi teemal “Hoiame head”.
-Ühel ilusal hommikul tunnustasime kõiki neid, kes olid end helkuriga kaunistanud.
-All fuajees mängis meelerahu hoidev muusika.
-Muusikatundides toimusid klassikontserdid, kus ilusad helid tekitasid häid emotsioone.
-Ühed novembrikuu kultuuriminutid pakkusid kuulajatele kitarriõpetaja mängitud palu.
-Raamatukogus sai kogeda ühiseid raamatuhetki ja nautida ettelugemisi.
-Ka õpetajate heaolu tiim aitas meelerahu tekitada ja hoida.

Meelerahu hoidmine on tähtis lisaks novembrile ka ülejäänud aasta jooksul.
Jõulude lähenedes tasub koolimaja ekraanidele endiselt pilk peale visata, sest KiVa tiim on teile sinna midagi jõululikku valmis sättinud.

Loome siis ühiselt helgeid hetki ja hoiame head!
KiVa tiim

2.a klass: „Oleme tänulikud, et teadmiste kogumise õhinat saame kogeda ka väljaspool kollast koolimaja!“

6.a teeb meelerahukuul üleskutse märgata vaikust!

3.c klass hoiab head ja saadab tervitusi! Ilusat uut nädalat kõigile!

Gümnasistid hindavad koolielu juures seda, et hommikuti pakutakse sooja putru. Meelerahu võib tulla ka mõnusast kõhutäiest!

8.a klass jagab oma mõtteid meelerahukuust: “Hoiame inimesi meie ümber ja väärtustame häid tegusid”.

5.a klassis õpivad ühed õnnelikud putukad, kellel on päris mitu põhjust tänulik olla. Meile meeldivad õuevahetunnid ja võimalus jalgpalli mängida, naudime põnevaid tunde, eriti meeldib keraamika ja puutöö ning võtame rõõmuga osa põnevatest kooliüritustest. Aga kõige tähtsamad on ikka maailma parimad sõbrad ja head õpetajad meie ümber!

3.b klass tahab hoida head läbisaamist, sõprust ja kiusamise puudumist meie RaM koolis.

6.c on tänulik selle eest, et meie kool on ümbritsetud ilusa loodusega – et klassiaknast näeb merd ja palju suuri, vägevaid puid. Hoiame loodust enda ümber ning naudime värsket õhku!

6.b klass:”Meie klassi jaoks on olulised inimesed – head suhted, üksteise märkamine ja sõprade toetamine!”

5.b klass:”Hoian ja märkan koolis oma sõpru.”