Oktoobrikuu olulisemad spordiuudised

4. Oktoobril toimusid Tallinna koolide murdmaajooksu võistlused

Pärl Eelma tõi meie koolile kuldmedali vanemate tüdrukute 500m jooksus ning napilt jäi medalist ilma Rayan Napast, saades nooremate poiste 2000m jooksus 4. koha.

Ilusad tulemused jooksid Katrin Kukk (24. koht), Elisabeth Põder(19. koht) ja Helena Maria Michaels (126. koht) nooremate tüdrukute 500m jooksus.
Nataly Langerbaur (14. koht), Anna-Nicole Inna (36. koht), Maria Savaster (46. koht) nooremate tüdrukute 1000m jooksus.
Nooremate poiste 1000m jooksus Lohe Isok (12. koht) ning Marten Seer (23. koht).
Maarja Vorobjov (26. koht) ning Mari-Ann Veski (29. koht) vanemate tüdrukute 500m jooksus ja
Marcus Pertelson (22. koht) noormeeste 1000m jooksus.

Oktoobris toimunud Tallinna koolide jalgpallivõistlustel mängisid meie kooli gümnaasiumi tüdrukud end poolfinaali. Gümnaasiumi noormehed pidid leppima alagrupiturniiri mängudega.

Põhikooli tüdrukutel lõppes jalgpallivõistlus vaheturniiri mängudega, kus kolmest mängust võideti üks. Poisid aga jätkavad turniiri ning on hetkel finaalmängudele vägagi lähedal.
Võistkonda kuulusid Marta Staalfeld 5a, Anastasia-Isabella Poole 7a, Lisanna Karo 9b, Katrin Kukk 9a, Johanna Maria Randma 9a, Anna-Nicole Innes of Edingight 8b, Maria Savastver 8b, Karina Paju 8b, Maria Kristiina Meriniit 8c, Moon Ree Jalakas 9c, Birgit Plank 9c, Mia-Lotta Marquardt 7b, Els Ethel Jaanisoo 8c, Mirell Morozov 9b, Mari-Anna Meimer 7a.