10. heategevuslik gurmeeõhtusöök toimub 10. märtsil kell 19 koolimajas.

Rocca al Mare Kooli Arengufond korraldab juba 10. korda gurmeeõhtusöögi oma kogukonna liikmetele – kõigile, kes on meile olulised ja kellele on oluline Rocca al Mare Kool. Tänavune koosviibimine toimub vabamas õhkkonnas kui varasematel aastatel. Asendasime õhtusöögi laudades restoranide gurmeejaamadega, mis pakuvad mitmekesist valikut ja vahetut suhtlust nii külaliste, õpetajate kui kokkadega.

Õhtusöögi valmistavad:
-restoran Rado
-restoran Radio
-restoran Peet Ruut
-Roman Zaštšerinski
-õpetajate gurmeeklubi
-5.C klass

Leia aega selleks mõnusaks koosviibimiseks ning erilise, just selleks õhtuks loodud menüü nautimiseks koos kaaslasega.

Meelelahutuse eest hoolitseb koolipere.
Vürtsi lisab tuntud üllatusesineja!
Õhtut juhivad õpetajad.
Tantsu eest hoolitseb igaüks!

PILETIINFO
Gurmaanipilet 99 €
Eriti Suure Gurmaani pilet 250 €

Kliki siia ja osta pilet Piletikeskusest.

Rohkem infot ürituse kohta leiate siit.

See on suurepärane võimalus veeta mõnusalt aega ning toetada kooli – õhtu tulu suuname projekti “Õppima kutsuv kooliruum” II etappi. 2022 aasta saadud tulu ja kooli panusega renoveeriti II korruse kohvik, A, B, D, H korpuses klassiesised ruumid. Vaata renoveeritud ruumide Galeriid siin.

Kui Sul ei ole võimalik osaleda, kuid sooviksid projekti toetada, vaata lähemalt siit.