6.-12. klasside uisupäev 8. veebruaril

Uisupäeva ajakava on järgmine:

6. klassid on koolis esimesed 3 tundi, söövad ning seejärel lähevad jäähalli. Jäähallis tuleb olla hiljemalt 11.45. Tunde pärast uisupäeva ei toimu.
7. klassid on koolis esimesed 3 tundi, söövad ning seejärel lähevad jäähalli. Jäähallis tuleb olla hiljemalt 11.45. Tunde pärast uisupäeva ei toimu.
8. klassid on koolis 1.-2. tund, siis lähevad kohe jäähalli. Jäähallis tuleb olla 10.25. Tagasi kooli tulevad sööma ja toimuvad 6. ja 7. tund.
9. klassid on koolis 1.-2. tund, siis lähevad kohe jäähalli. Jäähallis tuleb olla 10.25. Tagasi kooli tulevad sööma ja toimuvad 6. ja 7. tund.
Gümnaasiumi klassid on hommikul kella 8.00 jäähallis ja tagasi koolis alates 4. tunnist. Söömine toimub tavapärasel ajal.