Aita kujundada prügikastide sümbolid!

Järgmisel õppeaastal soovime RaM koolimajas alustada arukat sorteerimist. Esmatähtis on jäätmeid muidugi vähem tekitada – vältida tarbetuid oste, suunata endale mittevajalikud esemed korduskasutusse, eelistada tooteid ilma pakendita ja katkised esemed võimalusel ära parandada. Kui aga siiski jäätmed tekivad, on oluline need liigiti koguda. Liigiti kogutud jäätmeid on võimalik ringlusse võtta ning muuta need väärtuslikuks ressursiks. See tähendab, et jäätmed töödeldakse nii, et nendes sisalduvast materjalist toodetakse uus tooraine, mida saab uuesti kasutada või valmistada sellest uusi tooteid. Liigiti kogumata jäätmete ringlussevõtt on aga oluliselt kulukam ja sageli hoopis võimatu.

Selleks, et sorteerimine oleks lihtsam ja arusaadavam vajame SINU abi. Soovime prügikastide sümbolid KUJUNDADA RaM Koolile omases võtmes.

Tööde esitamise tähtaeg on 26. mai infolaua juures olevasse kasti.
#rohelinemõtteviis #sorteerimeprügi #ramkool #roheram