Aitame Ukraina lapsi!

Hea Rocca al Mare Kooli kogukond – õpetajad, õpilased, lapsevanemad, sõbrad!

Sõda Ukrainas on sügavalt puudutanud meid kõiki ning mure Ukraina ja ukrainlaste pärast saab kindlasti olema veel pikka aega meie kõigi südameasi.
Paari nädala eest kõlas meie õpetajate seas üleskutse andmaks endast märku, kes ühel või teisel moel soovib oma aega, teadmisi jmt ukrainlaste abistamise osas jagada. Neid, kes endast märku andsid oli väga, väga palju – suur, suur aitäh teile! Uks „Hoolin ja aitan“ jääb Rocca al Mare Koolis avatuks veel pikaks ajaks. Meie eesmärk on kaasata Ukraina ja ukrainlaste aitamisse ka meie õpilasi – individuaalselt, klassiga, perega. Soovime laste ja täiskasvanutega koostöös midagi päriselt ära teha, oma panus anda! Ühtsuses peitub vägi!

Esimeseks võimaluseks juba täna head teha, saab olema jalgrattakiivrite kogumine Ukraina laste heaks. Nimelt oleme saanud endale heaks koostööpartneriks Kopli tänava majutuskeskuse, kes edastas meile abivajaduse palve Ukraina laste liiklusturvalisuse osas. Nimelt pole lapsed Ukrainas harjunud jalgrattaga sõites kiivreid kasutama, kuid kuna Eestis ratastega liigeldes on see elementaarne, siis seetõttu ka selline kogumisaktsioon koos 4.klasside videotervituse ning kiivri õige kasutusteavitusega läheb meie poolt ka 1.juunil teele!

Armas Heategija!

Ootame heas korras kasutatud või uusi jalgrattakiivreid sekretär Anu juurde 16.05 – 31.05.
Lastekaitsepäeval anname kogukonna poolt kogutud kiivrid lahkesti üle.

Aitäh Sulle juba ette, et hoolid ❤

Heade soovidega
Sinu Rocca al Mare Kool

P.S Oleme koolis kokku leppinud, et koolipoolsed Ukraina toetamise tegevused koordineeritakse meie õpetajatest moodustatud vabatahtlike grupi kaudu, mille kontaktisikuks, kellega soovi korral saate ühenduda, on meie kooli infojuht Anneli Paat: Anneli.paat@ramkool.edu.ee