Alanud on 1. klassi astujate ankeetide vastuvõtt

Teave RaM Kooli 1. klassi astumisest 2017/18 õppeaastaks

1.septembril 2017 avame taas kolm esimest klassi, kus on kokku 60 last. Soovijatel palume täita ankeedi hiljemalt 19. jaanuaril SIIN. Edasise info saadame kõigile ankeedi täitnud peredele hiljemalt 24. jaanuaril 2017.

Nagu eelmistel aastatel, ei pane me ka sel korral kooli vastuvõtmiseks kedagi pingeritta. Peamiseks eelduseks on, et laps on kooliks küps. Lisaks peame oluliseks, et pere ja meie kooli väärtushoiakud oleksid kooskõlas.

Kui soovijate hulk ületab meie vastuvõtu võimalused, arvestame eeskätt koolikogukonnaga (praeguste õpilaste õed ja vennad, meie õpetajate lapsed, kooli loojate ja toetajate lapsed ning võimalusel vilistlaste lapsed). Teised kohad RaM Kooli esimestes klassides täidame loosimise teel.

Tekkinud küsimuste korral pöörduge kooli infosekretäri poole telefonil 6507 800 või e-posti aadressil anu.laanet@ramkool.edu.ee