Alates 16. märtsist on õpilased ise-ja koduõppel

Hea koolipere

Koroonaviiruse ülikiire levik maailmas ja selle arengustaadium Eestis on tekitanud olukorra, kus suuremate rahvahulkade kokkusaamise vältimine on haiguse pidurdamiseks kõige olulisem. Oleme pärast põhjalikku arutamist ja konsulteerimist otsustanud, et Rocca al Mare Kool jätkab alates esmaspäevast, 16. märtsist õppetegevust ise- ja koduõppe vormis. Kuna meile teadaolevalt koolis haigusjuhtumit ei ole, siis tegemist ei ole karantiiniga vaid ennetava abinõuga. Esialgu on ise- ja koduõpe planeeritud kaheks nädalaks kuni 29. märtsini. Õpilased sel ajavahemikul koolimajja tulla ei saa. Lisaks õppetööle ei toimu ka ringid, trennid, muusikakool, eelkool, rentnikud ei saa kasutada ruume, bassein ja võimla on kinni.
Õpetajad käivad vajadusel koolimajas õppetööd korraldamas ja koordineerimas.
Loodame, et teil on võimalus tagada oma lapsele turvaline kodusolemine ning õppimiseks vajalikud seadmed (digiseade ekraani ja klaviatuuriga ning internetiühendus). Õpetajad saadavad vajalikku õppeinfot vastavalt tunniplaanile e-kooli vahendusel.
Endiselt paneme kõigile südamele, et kui teie pereliige on saanud koroonaviiruse diagnoosi, siis palume teil informeerida sellest meie kooli arsti (kyllike.jaama@ramkool.edu.ee; 6507835).
Et õppimine kodus võimalikult sujuvalt kulgeks, palume kõigil õpilastel võtta homme koju kaasa oma koolis olevad õppematerjalid, mis asuvad lokkerites või on hoiul mujal (õpikud, töövihikud jne). Samuti palume koolist ära viia kõik muud isiklikud asjad (vahetusjalanõud, spordiriided jne), et oleks parem koolimaja põhjalikult koristada.
Veel pakume võimalust laenutada kodus õppimise perioodiks raamatukogust kaasa kirjandust. Selle kohta oskavad soovitusi anda meie raamatukogu töötajad.
Küsimuste puhul pöörduge kooli e-posti aadressil post@ramkool.edu.ee; 6507 800.

Jäägem terveks!

Rocca al Mare kool