Charlie Chris Karniol võitis oma heliloomingu eest Grand Prix

Charlie Chris Karniol (12. klass) saavutas GRAND PRIX Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi koolinoorte ja noorte heliloojate 3. Digitaalse heliloomingu konkursil, elektroonilise tantsumuusika teostega “Chirpy Kola” ja “Swirly” ning eksperimentaalmuusika teosega “Noel”.
Žüriisse kuulusid – helilooja Priit Pajusaar, dr Tiina Selke (muusikaõpetuse metoodika professor, konkursi initsiaator), Avo Ulvik (helidisaini ja multimeedia lektor), Gerhard Lock (muusikateaduse lektor, helilooja), dr Marit Mõistlik-Tamm (muusika lektor).
Žürii arvates oli konkurents tihe, eriti vanemas rühmas, kus esitati terve rida huvitavaid 3–4 minuti pikkuseid teoseid. Grand Prix võitja Charlie Karniol puhul tõstetigi esile tema muusika erilist värskust ja erinevate väljendusvahendite kasutamise nutikust – muusikalise mõtte arendamiseks pakub arvuti lugematuid võimalusi, seda ka koos akustilise heli kasutamisega.

Charlie teosed esitatakse avalikult 9. juunil 2016 Noorte Heliloojate Labori kontserdil kohvikus “Sinilind”.

PALJU ÕNNE!