EAK Autoriõhtu toimub 6. veebruaril!

Rocca al Mare Kooli XXI lend on vaikselt jõudmas oma koolitee lõppu, mis tähendab, et käes on viimane aeg tutvuda lähemalt meie kooli abiturientidega!
EAK ehk Enese Arendamise Kursus on saatnud meid läbi gümnaasiumi, andes meile võimaluse lähemalt tundma õppida nii iseennast kui ka sealjuures oma lennukaaslasi.
Kursusele annab lõpupaugu abiturientide poolt korraldatud EAK autoriõhtu, mis sellel aastal leiab aset täiesti uues kuues! Uskuge meid, te ei soovi sellest ilma jääda! XXI lennu abituriendid pakuvad teile uudsusest ja loomingulisusest pakatavaid projekte, mis tähistavad millegi ilusa lõppu ja uue algust.
Kui varasemalt oleme kohtunud koolimajas, siis sel aastal olete oodatud nautima noorte omaloomingut 6.veebruaril veebiteel.
Kohtumiseni EAK Autoriõhtul
– XXI Lend