Erik Johan Tibar ja Alondra Ivask said Sten Roosi muinasjutuvõistlusel eriauhindu!

Postitatud:

Saab tõdeda, et mida külvad, seda tõesti lõikad.

Südatalvel kogusid paar 9. a õpilast enda teadmised muinasjutu ülesehitusest kokku, lasid fantaasia lendu ja panid kirja muinasjutu (või kaks), et osaleda Sten Roosi muinasjutuvõistlusel. Ikkagi viimane võimalus nende jaoks sellel võistlusel osaleda, sest konkurss on suunatud 11–15-aastastele lastele. Sten Roosi muinasjutuvõistluse eesmärk on äratada lastes huvi omaloomingu vastu, parandada nende emakeelset väljendusoskust ning arendada loovust.

Laupäeval, 8. juunil kutsutigi kaks õpilast ja juhendaja autasustamisele Eesti Lastekirjanduse Keskusesse.

Meie õpilased said žüriilt eriauhindu. Erik Johan Tibar sai tunnustuse Eesti Lastekirjanduse Keskuselt ühe muinasjutu eest. Alondra Ivask, kes esitas võistlusele kaks tööd, võttis kaasa endaga ka kaks auhinda: Eesti Kirjandusmuuseumi Eesti Rahvaluule Arhiivi auhinna ja Krista Kumbergi auhinna.

241 töö seast valiti välja 30 ning seetõttu on meil eriti hea meel, et need kolm tööd tunnustuse said. Õpilastega käis kaasas juhendaja Karina Kirisberg.

Süda rõõmustab!