Gurmeeõhtusöök toimub 15. märtsil kell 18:30

Selle õppeaasta Gurmeeõhtusöök toimub 15. märtsil 2024 kell 18:30 kollases koolimajas.

11. korda korraldab Rocca al Mare Kooli Arengufond oma kogukonna liikmetele Gurmeeõhtusöögi. Õhtule on oodatud kõik, kes on meile olulised ja kellele on oluline Rocca al Mare Kool.
Tänavune koosviibimine toimub liikuvamas võtmes kui varasematel aastatel. Seekord tervitab teid koolis gurmeetänav, mis pakub mitmekesist hõrku rooga erinevatele maitsetele. Siin on suurepärane võimalus kohata teisi heategijaid, suhelda vahetult õpetajate ja kokkadega, nautida head toitu ning meeleolukat õhtut.

Liikumist võimaldav gurmeetänava kontseptsioon on inspireeritud projektist “Liikuma kutsuv kooliruum”, kuhu suunatakse selle aasta üritustelt saadud tulu.

Õhtusöögi valmistavad:
-restoran Rado
-restoran Peet Ruut
-Roman Zaštšerinski
-Hansa Gurmee
-õpetajate gurmeeklubi
-6.C klass

Meelelahutuse eest hoolitseb koolipere – õpilased kui ka õpetajad ning mõni lapsevanem ja vilistlanegi.
Muidugi, mis on üks õige tänav ilma Trafficuta?!
Vürtsi lisab veel ka üllatusesineja.
Õhtu meeleolu hoiavad üleval liikumise õppetooli õpetajad.
Janu kustutab emade baar
Tantsu eest hoolitseb igaüks!

PILETIINFO
Toetaja pilet 99 €
Suurema Toetaja pilet 250 €
Pileti saad soetada Piletikeskusest.
PS! Pileteid saab soetada kolmapäeva, 13. märtsi südaööni.

Mis on “Liikuma kutsuv kooliruum”?
Koolimaja vajab hädasti uuendatud liikumisvõimalusi. Eelmise suurprojekti “Õppima kutsuv kooliruum” raames rajati kooli mõnusad istumis- ja õppimiskohad. Vahetunnis on aga lastel suur soov ennast ka liikudes välja elada. Nad tahaksid rohkem joosta, turnida, mängida. Söögivahetunni ajal on näiteks võimlas mängimine väga populaarne, kuid paraku ei mahu sinna alati kõik spordihuvilised korraga ära ja nii jääb mõnikord ka söök söömata.
Õuevahetunnid on paljude lemmikud kevadel ja sügisel, kuid talvel võib väliriiete selga ajamine liiga ajamahukas olla, et piisavalt kelgumäge nautida. Nii on tihti kergem valida toas istumine, kuid meel ei pruugi sellest rõõmustada.
Lisaks on murekoht jõusaal, mille seadmed näevad juba 22. talve ning oleks aeg need pensionile saata. Uued seadmed võimaldavad ruumi otstarbekamalt kasutada, on ohutumad ja kindlasti kutsuvad rohkem lapsi trennidesse. Samuti annab juurde tekkiv pind ning uued seadmed võimaluse tegeleda erivajadustega lastega. Jõusaal ongi esimene osa projektist, millega kool alustada soovib.
Loome üheskoos lastele parimad liikumisvõimalused trennideks ja vahetunniks.

Kui Sul ei ole Gurmeeõhtusöögil võimalik osaleda, kuid sooviksid projekti toetada, vaata lähemalt siit.