Häid uudiseid Tallinna koolinoorte teateujumise meistrivõistlustelt!

25.jaanuaril toimus Kalev SPA ujulas Tallinna koolinoorte teateujumise meistrivõistluste finaal, kuhu pääses 30-st osalenud koolist vaid 8 neidude ja noormeeste parimat võistkonda. Noormeestest võttis kindla esikoha Gustav Adolfi Gümnaasiumi-i võistkond. Pingelises võistluses suutis II koha välja ujuda Rocca al Mare Kooli võistkond. Kooli ajaloo parima koha välja ujunud võistkonnas ujusid Roland Erich Uriko, Tambet Tammemägi, Paul Arvid Sei, Edvin Põiklik, Kristjan Erik Uriko, Rasmus Pertelson, Marcus Pertelson, Ott Orro, Markus Maalt ja Sten Erik Soomre.
Neidude arvestuses suutis meie ankrunaine Margaret Markvardt lõpetada 4-ndana, mis on samuti meie neidude seni parim koht. Teised meie tublid neiud olid Jette Viik, Angelina Paju, Marie Martinson, Johanna Maria Randma, Kirke Joost, Iris Emilia Sepper, Loreen Pulk, Maria Johanna Milder ja Simona Rassman. Õpetaja Tiia Veske.

Palju õnne!