Hispaania õppekeskuse maja ootab suveks külalisi!

Just nüüd, kui on paras aeg hakata suviseks koolivaheajaks reisiplaane tegema, on Hispaania õppekeskusel Teile edastada vahva teadaanne – kooliaasta lõppedes on Hispaania õppekeskuse koolimajast saamas hubane ja ruumikas suvevilla, mille uksed on avatud kõikidele õppekeskuse peredele ja sõpradele.
HISPAANIA ÕPPEKESKUSE MAJA OOTAB SUVEKS KÜLALISI !
Marbella parimatest randadest kiviviske kaugusel asuv 7 magamistoa, väliterrasside ja suure basseinialaga villa sobib ideaalselt suuremale seltskonnale ning eelkõige lastega peredele.
Hispaania õppekeskuse vastu huvi tundvatele peredele kingib puhkus meie suvevillas aga suurepärase võimaluse lähemalt tutvust teha oma uue võimaliku koolimajaga ja selle ümbrusega.
Suvevilla ootab külalisi 24. juunist – 26. augustini.

Anname rendile kogu villa minimaalselt 1 nädalaks.
Villa asukoht: Marbella East, El Rosario, Av. del Rosario 12
Villa naabriteks on tenniseklubi (Royal Tennis Club Marbella), mitu golfiväljakut ning ratsaklubi.

Kui Teil on huvi villat rentida või soovite lisainfot, siis palume kontakteeruda: kadi.asmer@ramkool.edu.ee

Tulge nautima!

Pildigalerii: