Kardisportlased üle Eesti tegid kooliaasta alguse puhul oma koolidele armsa kingituse!

Tähistamaks Eesti kardispordi 60. juubeliaastal uue kooliaasta algust, võtsid kardisportlased kõikjal üle Eesti ette vahva aktsiooni ning kinkisid oma koolide raamatukogudele läinud hooaja kardispordi Eesti meistrivõistlusi kokkuvõtva raamatu. Koolidele kingitud sümboolsed 60 raamatut iseloomustavad ühtviisi nii kardispordi väärikat ajalugu kui ka jätkuvat kõrget taset, mille kinnituseks on Eesti sportlaste kuulumine maailma kardispordi esiotsa. Raamatute kinkimise aktsioon rõhutab aga eelkõigie koolihariduse tähtsust.
Rocca al Mare Kooli raamatukogule andis raamatu üle meie noor kardispordi entusiast Markus Jauk.

Rohkem saab lugeda SIIT.