Kaunista end helkuriga!

Armas koolipere!

Meelerahukuu hakkab kohe-kohe lõppema ning aeg on vastu astuma hakata aasta kõige imelisemale ajale – jõuluootusajale.

Et saabuv imede aeg oleks meie kõigi jaoks helge ja turvaline, tuletame teile heaga meelde – HELKUR on see, mis meid pimedal ajal nähtavaks teeb ning kaitseb võimalike ohtude eest.

Rõõmustame, kui helkur on teid täna juba saatmas, kuid kellel on väike helkiv abimees veel oma riietuselt puudu, siis otsigem see kapisahtlist välja või selle puudumisel soetagem uus.

Teisipäeva varahommikul, 30. novembril, tervitab meie KiVa tiim taaskord kõiki välistrepil ning on väga rõõmus, kui märkab kooli saabumas helkuritega kaunistatud õpilasi, õpetajaid, lapsevanemaid.

Olgem siis nähtavad ja ehtigem end helkuritega – nii muutub pime aeg helgemaks ning meie kõigi kodu- ja koolitee turvalisemaks! ❤

Teie KiVa tiim