KiVa tiim jagas kooli helkureid!

Eile hommikul (19. novembril) jagasid me KiVa tiimi liikmed kooli uksel kooli helkureid neile kellel neid ei olnud ja kiitsid neid, kellel need olid.

Helkuri kandmine väljas ringi liikudes on kohustuslik, eriti nii pimedal ajal nagu praegu. Rõõmustav oli see, et võrreldes eelmise aastaga oli suhtumine helkuritesse paranenud – kõik olid nõus oma riiete või koti külge kooli helkuri kinnitama. Natuke kurvaks tegi aga see, et nii paljud ikkagi ise helkurit ei kanna – suur arv välja jagatavaid helkureid sai otsa väga ruttu, enne kui kõik kooli ukseni jõudsid. Paljud arvasid, et kui nad autoga kooli tuuakse, siis pole helkurit vaja, aga see ei ole tõsi. Parklas tagurdades on autojuhtidel väga vaja näha, kes kus liigub, et ei juhtuks õnnetust nendega, kes autost välja on tulnud.
Nii et kandke ise helkureid ja tuletage meelde teistele, kes ei kanna. Märka ja ole märgatav!