Kooli sünnipäev paneb pilti tegema! Virtuaalne aktus reedel!

Hea koolipere!

Kätte on jōudnud kauaoodatud RaM Kooli sünnipäeva nädal ja kõik teie saate selles eriti lustlikul viisil osaleda! Pane oma loovus tööle ja aita meil kokku panna kooli 20. sünnipäevale pühendatud fotogalerii.
Igaüks saab saata oma parima foto, mis vastab mõnele olulisele tingimusele:
Leia kodust kollast ja musta värvi esemed ning aseta need pildile. Säti kompositsioonile ka end ja oma pere! Pildista foto kindlasti ülevalt vaates. Aega pilte üles laadida on neljapäeva lõunani. Reedel, kooli sünnipäeva päeval avame kõik koos virtuaalse fotogalerii. Sealt saad üles otsida enda saadetud foto ja imetleda ka teiste loomingulisi sähvatusi. Oma foto saad üles laadida SIIN.
Reedel, kooli sünnipäeva päeval säti end kell 10.00 algavaks aktuseks ja näituse avamiseks arvutiekraani taha!

Tähistame ühiselt meie 20. juubelit! #Kodukodusteemal #Koolkoolisteemal

Sinu Rocca al Mare Kool