Koolispordiaasta sai eduka alguse!

HAABERSTI LINNAOSA KOOLIDE 3.-7. KLASSIDE MURDMAATEATEJOOKSU VÕISTLUSED.

15. septembril toimusid Öismäe tiigi ääres Haabersti linnaosa murdmaajooksu teatevõistlused, millel osales samuti Rocca al Mare Kool. Meie kooli neli võistkonda esindasid meie kooli väga edukalt ja saavutasid kokkuvõttes väga head kohad.

Esimesena läks võistlustulle kolmandate klasside koondvõistkond, kes saavutas kokkuvõttes suurepärase esimese koha. Võistkonda kuulusid Lenna Sihvart, Ines Sinisoo, Laura Tammiksaar, Vanessa Sikk, Toni Kiivramees, Henry Vanaselja, Frank Kesa ja Frederick Silla.

Neljandate klasside võistkond jooksis samuti väga hästi ja tulemuseks tubli teine koht. Võistkonda kuulusid Sarah Kilk, Agnessa Kirjanen, Elise Leanora Somelar, Mariel Allikvee, Kevin Didrichson, Markus Luukas Hermann, Kaur Jakob Port, Fred Reichmann.

Viiendate klasside võistkond tõi meie koolile samuti esikoha ja selle vormistasid Paul Ojavere, Franz Vendelin, Oscar David Linnas, Robert Tukk, Lara Kookla, Reti Maria Pärloja, Martina Elisabeth Hein ja Suvi Anna Kiiskman.

6.-7. klasside koodvõistkond jätkas sealt, kust kolmandad ja viiendad klassid pooleli jäid ning tõid samuti kuldmedalid meie koolile. Võistkonnas jooksid Mikael Johan Mõis, Ron Richard Ventsel, Gabriel Hiis, Markus Samuel Vaikjärv, Liisa Vilu, Loore Vilu, Marie Kauler ja Kirsi Piiriste.

TALLINNA KOOLINOORTE MEISTRIVISTULUSED TEATEJOOKSUDES.

20. septembril toimusid Kadrioru Staadionil Tallinna koolinoorte meistrivõistlused teatejooksudes, millest võttis osa 150 võistkonda Tallinna erinevatest koolidest. Traditsiooniliselt on just sügisesed pendelteatejooksud kujunenud iga-aastaste läbi kooliaasta kestvate Tallinna koolinoorte spordimängude avaalaks ja loomulikult oli osalemas ka RaM Kool.

Võisteldi 10 x 70m pendelteatejooksudes. Päeva juhatasid sisse põhikooli tüdrukute jooksud.
Esimesed kolm kohta kuulusid Tallinna Saksa gümnaasiumi, Tallinna 21. Kooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi tüdrukutele.
Meie tüdrukud jooksid 43 kooli konkurentsis välja väga tubli 10. koha.
Põhikool tüdrukud jooksid koosseisus:Ella Ojavere, Nataly Samarin, Loore Vilu, Liisbet Pärtel, Liisa Vilu, Anna Źuravljov, Iti Uudam, Reti Maria Pärloja, Elizabeth Averjanov, Marie Kauler

Põhikooli poiste jooksud pakkusid meeldiva üllatuse, kui 40 kooli konkurentsis suutsid meie poisid välja joosta igati suurepärase 3. koha väärilise aja. Meie poisse suutsid edestada Tallinna Arte Gümnaasiumi ja Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi võistkonnad.
Õnnelikeks pronksmedalite omanikeks said: Emil Kerik, Karl Ottomar Ojamaa, Artur Ots, Robin Sõggel, Oskar Paasma, Uku Siim Laurson, Rasmus Stalmeister, Rasmus Talumaa, Kristofer Sander, Rocco Roste

Väga tublid olid ka meie gümnaasiumi neiud, kes 28 kooli hulgas jooksid välja 6. koha.
Esimesed kolm kohta kuulusid Tallinna Arte Gümnaasiumi, Tallinna 21. Kooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi tüdrukutele.
Gümnaasimi neiud jooksid koosseisus:Mirelle Nataly Klais, Adriana Johanson, Annabel Raamat, Mona Johanson, Minna Vister, Mila Laub, Paula-Rebeca Pakkanen, Maria Helena Lepik, Ida Katariina Kõiv, Marta Emilia Vurma

Päev kulmineerus gümnaasiumi noormeeste jooksudega, kus viimase 2 aasta võitjatena olime paigutatud viimasesse ehk eeldatavalt tugevaimasse jooksu. Üle mitme aasta olime seekord kokku saanud oma kõige kiiremad jooksjad, mis tekitas enne jooksu mõnusa ootusärevuse, kuid tekitas favoriidikoormat kandes poistel kindlasti ka teatud pinge esikoha saavutamise ees. Jooks algaski meie jaoks väga hästi, kui asusime võistlust kindlalt juhtima. Kuid siis juhtus see – see, mis teatejooksud ikka huvitavaks ja ettearvamatuteks muudab, ehk pillasime teatevahetusel lootusetult halvasti teatepulga ja kaotasime meeletult aega, kuid kutid jooksid pärast vea parandamist ikkagi täiega lõpuni ja saavutasid 30 kooli konkurentsis 12. koha ja kaotasid võitjatele vaid 6,1 sekundiga ja näitasid sellega väga tugevat meeskonnavaimu ja võitlejahinge.Esikolmiku moodustasid seekord gümnaasiumide arvestuses Tallinna Arte Gümnaasium, Tallinna Nõmme Gümnaasium ja Tallinna Ühisgümnaasium.

Gümnaasiumi noormehed jooksid koosseisus: Kristofer Erik Kolk, Rocco Ulla, Mattias Joosep Mõis, Anthony Gregor Pallik, Robert Põhi, Georg Vende, Walner-Erich Kulla, Robert Gregor Laud, Oskar Ots, Sander Savastver, Robert Sõber.

Suur tänu kõikidele jooksjatele kes kooli esindamas käisid ja neid vägevaid emotsioone pakkusid!