Lastevanemate spordiklubi alustab!

Tegevust alustab lastevanemate spordiklubi. Spordiklubis on võimalik kasutada nädalavahetusel (laupäeval ja pühapäeval) kooli ujulat ning jõusaali. Ujuma on võimalik tulla ka koos lastega, et nemad saaksid koolis õpitud ujumisviise uhkusega vanematele näidata või õpitut kinnistada.
Lisaks on võimalik broneerida nädalavahetustel ka meie kooli võimlat. Näiteks, saate kokku panna pundi, kes on liitunud spordiklubiga, ning mängida erinevaid pallimänge.
Spordiklubi raames on võimalik küsida nõu ja õpetussõnu meie spordiklubi treeneritelt. Huvi korral võta ühendust: ingrid.tullus@ramkool.edu.ee

Ujumise treenerid: Indrek Sei ja Ingrid Tullus
Lauatennise treener: Margit Tamm
Jõusaal + personaalne treening: Steven-Karl Kõiv

Spordiklubiga liitumiseks täida ankeet SIIN.
Lastevanemate spordiklubi tasu on 50.-/kuus. Liitudes spordiklubiga, toetad Rocca al Mare Kooli sportimisvõimaluste arengut.