Lauatennises oleme Tallinna koolidest põhikooli parimad ning gümnaasiumidest kolmandal kohal!

Postitatud:

7. ja 8. märtsil toimusid Kristiine Spordihallis Tallinna koolinoorte sportmängude MV lauatennises, kus osales gümnaasiumi arvestuses 15 kooli ning põhikooli arvestuses 18 kooli.
Mõlemad võistluspäevad olid täis ägedat lauatennist ning tulemused räägivad siin enda eest.
Gümnaasiumi osas võistlesid Rocca al Mare kooli eest meie õpilased Marta Laas, Sigrid Tarlap ning Marcus Bormann. Kooli koondises oli ülesse antud ka Andreas Mere, kes kahjuks vigastuse tõttu võistelda ei saanud, kuid andis oma olulise panuse meeskonnakaaslasi juhendades. Võistluspäeva lõpetasid Rocca al Mare kooli gümnasistid kolmanda kohaga. Isikliku pronksmedali võitles välja Marta Laas.
Põhikooli arvestusse läksid nii vanuse 1.-5. klassi kui ka 6.-9. klassi tulemused.
Noorimas vanuseklassis 1.-5.klass esindasid meie kooli Margaret Põder, Robert Mihkel Talur ja David Berman. Margaretile oli see elu esimene lauatennise võistlus ja Margaret sai sellega väga ilusasti hakkama.
Põhikooli 6.-9.klassi astmes kaitsesid kooli au Eliis Loree Padar, Emma Sihvart, Robi Tooming ja Hendrik Pintson. Kooli esindamise õiguse eest toimus poiste osas ka väike eelturniir, kuna kandidaate, keda kooli esindama saata, oli mitu.
Kooli koondis põhikooli astmes tegi hiilgava võistluse ning tõusis pjedestaali kõrgeimale astmele teenides VÕIDUKARIKA! Oleme
Tallinna koolidest põhikooli parimad ning gümnaasiumidest kolmandal kohal!
Täname südamest Andreas Toomingut ning Marion Saarmat, kes olid võistlustel nõu ja jõuga toeks!