Meie kooli õpetaja Aneta Varts pälvis ilusa tunnustuse!

Postitatud:

Mait Agu nimelise tantsupreemia pälvisid sel aastal Tallinna Ülikooli BFMi koreograafia magistrant Aneta Varts ning koreograaf ja tantsuõpetaja Elo Unt.

Aneta Varts lõpetas koreograafia bakalaureuse õppekava 2019. aastal. Kaks aastat hiljem jätkas ta õpinguid koreograafia õppekava magistrantuuris. Lisaks töötab laureaat Rocca al Mare Koolis kultuurikorraldaja, tantsuõpetaja ja klassijuhatajana. Oma loomingulises töös saab Varts inspiratsiooni muusikast ja rütmimaailmast. Aneta Varts on pälvinud Mait Agu nimelise stipendiumi ka 2018. aastal koos oma terve kursusega.

Preemia anti välja 24. korda. Tantsupreemia loodi eesmärgiga toetada andekaid tudengeid ning tantsuloojaid ning see antakse üliõpilasele, vilistlasele või loomingulisele kollektiivile, kes on silma paistnud loomingulise või teoreetilise tööga, olnud edukas ja aktiivne õppetöös ning võtnud osa erinevatest tantsualastest projektidest.

Tantsupreemia anti üle 1. oktoobril Balti filmi, meedia ja kunstide instituudis, kus toimus koreograafi ja professionaalse tantsualase kõrghariduse alusepanija Mait Agu juubeliaastale pühendatud lõpusündmus.

Rohkem saab lugeda SIIT.