Meie kooli õueklass – Ateena kool – sai aasta betoonehitise valimisel eriauhinna!!

Postitatud:

Meie kooli õueklass – Ateena kool – sai aasta betoonehitise valimisel eriauhinna!!

Lisaks oli just meie õueklass Delfi lugejate lemmik!

Eriauhind ideelahenduse eest – Hans Hubert Sams – Rocca al Mare kooli väliklass Ateena.
Žürii kommentaar: „Originaalse idee eest, mis sai suurepärase arhitektuurse teostuse. Hea tahte toel ja suurepärase koostöö tulemusel valminud mitmekülgsete kasutusvõimalustega ning visuaalselt kena lahendus.”
Žürii esimees Aadu Kana: „Gümnasist Hans Hubert Sams’i idee aitas olemasolevasse keskkonda sobitada meie arhitektuuriklassik, koolimaja autor Emil Urbel. Ning selle teostasid kooli lapsevanemad, kelle hulgas ka mitmeid tuntud betoonimehi. Suurepärane näide vabade kodanike algatuslikust jõust!”

Täpsemalt saad lugeda SIIT ja SIIT.