Meie kooli tublid sportlased!

Postitatud:

Eelmisel nädalal toimusid Rakveres Eesti koolispordi liidu poolt korraldatud kergejõustiku võistlused, kus osales ka Rocca al Mare kooli kergejõustiku võistkond.
Meie kooli võistkond esines Rakveres väga edukalt ja tasuks kokku tuli kuus poodiumi kohta.
Kõige paremini läks meie kooli 10nda klassi õpilasel Sander Savastveril, kes võitis 10.-12. klassi arvestuses 100 meetri jooksu tulemusega 11,75.
Kaks medalit sai Ramon Gelkov, kes saavutas 8.-9. klassi arvestuses 60 meetri jooksus kolmanda koha ja kaugushüppes teise koha.
Väga edukaks osutus 1500 meetri jooks meie koolile, kui 8.-9. klasside arvestuses sai teise koha Alexander William Innes of Edingight ja kolmas oli Hendrik Värk.
10.-12. klasside arvestuses saavutas 1500 meetri jooksus teise koha Niklas Laur.
Ka ülejäänud võistkonna liikmed ei jäänud poodiumist kaugele ja võistlesid väga innukalt ning andsid endast maksimumi.