Meie kooli võistkonnad said teatejooksudes häid tulemusi!

Postitatud:

22. septembril toimusid Kadrioru Staadionil Tallinna XL koolinoorte spordimängude raames koolide vahelised meistrivõistlused teatejooksudes.

Nii põhikoolid kui ka gümnaasiumid võistlesid seekord vaid 10x 70m pendelteatejooksudes.

Kohal oli ka Rocca al Mare Kool ja etteruttavalt võib nentida, et meil läks väga hästi.

Põhikooli vanuseastmes teenisime 30 osalenud kooli hulgas kokkuvõttes 4. koha ja gümnaasiumide arvestuses 19 kooli konkurentsis koguni 3. koha.

Põhikooli tüdrukud saavutasid oma jooksus, väikestele viperustele vaatamata, 28 kooli konkurentsis, suurepärase 3. koha.

Mona Johanson 9a

Põhikooli poiste jooks laabus meie jooksjatel hästi ja poisid saavutasid 29 osalenud kooli konkurentsis 4. koha.

Oskar Paasma 8a

Gümnaasiumi neiud olid ka tublid. Kuigi jooks ei õnnestunud ideaalselt, tuldi 16 kooli hulgas 7. kohale.