Meie kooli vormelitalent tegi Kataloonias uhke soolosõidu!

Postitatud:

Meie kooli abiturient Paul Aron teenis FRECA sarjas hooaja viienda võidu, kui triumfeeris Kataloonias peetud võidusõidul.
Sel hooajal juba kuuendat korda parimalt stardikohalt alustanud Aron näitas Kataloonias konkurentidele kohe esimestel ringidel koha kätte. Ta sõitis kiiresti turvalise vahe sisse ning esimesed 16 ringi ei ohustanud teda keegi. Viimasel kolmel ringil pidas eestlane duelli Hadrien Davidiga, ent prantslane mööduda ei suutnud.

Nõnda võttis Aron hooaja viienda etapivõidu ning teenis punktitabelisse 25 punkti. Kokku on eestlane kogunud 201 silma, millega jätkab kolmandal positsioonil. Seejuures on Aronil võimalus endiselt sarja meistriks tulla, kuna üldliider Dino Beganovic leppis 11. kohaga ning punkte ei teeninud.

Rohkem infot SIIT.