Meie Matka tulemused!

Septembrikuu teisel laupäeval kogunes suur osa Rocca al Mare Kooli perest Kõrvemaale, toimus traditsiooniline kogukonnaüritus – Meie Matk.
Ilm oli päikseline ning soosis sportlike tegevusi.
Kavas oli 23km rattasõit, seekordne rada pakkus väljakutseid ka kogenud ratturitele. Võitja selgus raja viimastel meetritel, kus tihedas lõpuheitluses olid kõrvuti 12.kl õpilane Annabrit Prants ja Kaspar Kallion. Seekord graveerime rändkarikale Kaspari nime. Palju õnne! Palju oli osavõtjaid ka 5km jooksurajal. Kuna Ivar Sikk seekord ei jooksnud, siis oli võimalus ka teistel esikoha pärast võidelda. Kõige kiirem jooksja 10.c klassi õpilane Fred Kluge. Palju õnne! Lisaks ajavõtuga sportimisele, sai nautida ka lihtsalt mõnusalt metsas kulgemist, see avatud raja distants oli vaieldamatult ka kõige populaarsem.
Häid tulemusi ja isiklikke rekordeid jagus rajale veelgi, tulemused on leitavad sellelt LINGILT.
Suur tänu kõikidele õpetajatele, kes korralduses kaasa lõid ning kohapeal toetamas olid, suur aitäh armsad abituriendid, teie abiga sujus üritus imeliselt! Tänusõnad ka meie toetajatele, aitäh lapsevanemad: Are Altraja ja Sportland, Rainer Virve, Roland Lepp ja perekond Kaha – rõõm, et alati kaasa lööte ning auhinnalauda rikastate! Aitäh Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus meid võõrustamast! Kohtumiseni juba järgmisel aastal, seekord septembri kolmandal laupäeval, 16.09.2023!