Meie õpetajad käisid teisi koole külastamas!

Postitatud:

Meie koolil algas 20. oktoobril juba koolivaheaeg. Ülejäänud Eesti koolides käis sel päeval veel õppetöö. See andis meie kooli õpetajatele hea võimaluse minna külla erinevatesse koolidesse, et näha ja tunnetada, kuidas mujal koolielu käib.
Kokku külastasime seitset erinevat kooli erinevates Eestimaa paikades. Iga grupp sai tutvuda sealse koolimajaga, käia tunde vaatamas ja osaleda vestlusringis, et olulist infot saada, häid ideid koguda ja tekkinud küsimustele vastuseid leida.
Rocca al Mare Koolis uuesti kohtudes sai iga grupp teha oma külastatud koolist ettekande, et saadud kogemust teistelegi jagada.
Meie õpetajatel oli väga huvitav ja rikastav päev!
Täname südamest kõiki koole, kes meid lahkelt vastu võtsid!
Oleme vastukülaskäikudeks valmis ja ootame rõõmuga külla kõiki neid koole, kes meid võõrustasid!
Aitäh teile Tartu Erakool, Tartu Forseliuse Kool, Tabasalu Gümnaasium, Kaarli Kool, Viimsi Gümnaasium, Haabneeme Kool, Tallinna Kunstigümnaasium!