Meie õpilased olid rahvastepallivõistlustel edukad!

Postitatud:

Veebruaris toimusid Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klassi poiste ja tüdrukute rahvastepallivõistlused.
Meie kooli õpilased olid väga tublid, saavutades igas vanuseklassis poodiumikoha.

Noorimas vanuseklassis sai 3. klassi poiste ja tüdrukute koondvõistkond 2. koha. Võistkonda kuulusid: Malin Isabel Vahter 3b, Teresa Stahhov 3a, Emma Kalluste 3a, Riti Riinu Ojassoo 3c, Inger Marie Roosimägi 3c, Marie Anderson 3c, Kristofer Voit 3b, Maik Tammo 3b, Filip Anders Kivi 3b, Konrad Kuresson 3a, Ruudi Kiili 3a, Jacob Reichmann 3c.

4. klassi tüdrukud tulid kokkuvõttes 3. kohale. Võistkonda kuulusid: Carolina Matros 4a, Lenna Sihvart 4a, Laura Tammiksaar 4a, Mia Laanvee 4b, Keity Krum 4b, Saara Peäske 4b, Paula Prits 4c, Adriana Dorbek 4c, Helene Eliise Planken 4b.

4. klassi poisid saavutasid kokkuvõttes 2. koha. Võistkonda kuulusid: Kristjan Hugo Härms 4b, Tom Pank 4b, Jakob Lumi 4b, Mairold Malk 4a, Tanel Tering 4a, Oskar Villem Kaha 4c, Henry Vanaselja 4c, Toni Kiivramees 4c, Sander Raidma 4b

5. klassi tüdrukud saavutasid pärast tasavägiseid mänge samuti 2. koha. Võistkonda kuulusid: Ella-Maria Võsu 5a, Sarah Kilk 5a, Elise Leonora Somelar 5a, Olivia Prants 5a, Lisette Tammeväli 5a, Janette Käos 5b, Brenda Paalberg 5c, Sara Rõõmusaar 5c, Johanna Kuresson 5c.

Viimasena olid võistlustules 5. klassi poiste võistkond, kes alistas kõik vastased ning saavutas kindla esikoha. Võistkonna kuulusid: Arko Puna 5a, Thomas Johann Roosimägi 5a, Johannes Maks 5c, Karl Johan Saks 5b, Markus Luukas Herman 5b, Nicholas Ranald Innes Of Edingight 5b, Robert Mihkel Talur 5b, Kaur Jakob Port 5c, Georg Sebastian Vaikjärv 5b.