Meie õpilased said medalid kaela!

Postitatud:

Eelmise nädala teisipäeval, 19. novembril toimusid Rocca al Mare koolis Tallinna Haabersti linnaosa koolide kombineeritud teatevõistlused 3.-5. klassidele. Meie kooli õpilased esindasid kooli väga hästi ning saavutasid igas vanuseklassis vähemalt 3. koha J!

Kõige paremini läks meie viiendikel, kes tulises heitluses esikohale väljusid võitjatena ning said tasuks kaela kuldmedalid ja võidukarika! Kolmanda ja neljanda klassi esindajad olid samuti väga tublid ning said kaela pronksmedalid.

5. klasside võistkonda kuulusid: Katarina Kermon, Emma Sihvart, Liisbet Pärtel, Sandra Üürike, Ester Kreitsman, Anna Źuravljov, Ella Ojavere, Edwin Adverjanov, Rasmus Talumaa, Oskar Velt, Bruno Olavi Litmanen, Oskar Prints, Christian Koiduste
4. klasside võistkonda kuulusid: Emma-Marie Allikmäe, Elle Marie Kangur, Helena Lee Kangur, Loore Vilu, Marta Helena Prangel, Robert Kangur, Hendrik Neiland, Rasmus Sõggel, Richard Enden, Hugo Alexander Somelar
3. klasside võistkonda kuulusid: Keira Olivia Markvardt, Karl Pakkanen, Liisa Vilu, Kristella Sikk, Mairiin Ivask, Sander Üürike, Sebastian Ennok, Markus Samuel Vaikjärv, Emilya-Maria Uueni, Elizabeth Averjanov, Oliver Laur Kalda, Klaus Kerik.