Meie sportlased on avanud koolispordi hooaja!

Möödunud nädala kolmapäeval 18. septembril sai käima lükatud uus koolispordihooaeg. Esimesena astusid võistlustulle meie 3. kuni 7. klassi õpilased, kes Haabersti Linnaosa koolide vahelisel võistlustel selgitasid parimaid murdmaateatejooksudes.
Õismäe tiigi ringil toimunud võistlustel anti esimene start 3. klassi jooksjatele. Kuue kooli konkurentsis pingutati vapralt lõpuni ja ühe ebaõnnestunud teatevahetuse kiuste saadi lõpetades 4. koht ja rohkelt kogemusi, kusjuures kolmas koht ei jäänud üldse kaugele.
Võistkonna koosseisu kuulusid:
Keira Olivia Markvardt 3A, Liisa Vilu 3A, Kristella Sikk 3A, Otto Skepast 3A, Mairiin Ivask 3B, Sander Üürike 3B, Markus Samuel Vaikjärv 3B, Sebastian Ennok 3B

Teisena startisid 4. klasside jooksjad. Põnevas võistluses saavutati lõpuks päris kindel võit ja sellega korrati oma eelmise aasta tulemust, kui aasta noorematena võideti sama võistlus.
Võistkonna koosseisu kuulusid:
Mikael Johan Mõis 4B, Richard Enden 4B, Hugo Alexander Somelar 4B, Robert Kangur 4A, Marta Helena Prangel 4B, Loore Vilu 4B, Iti Tint 4A, Natali Moorus 4A

5. klassi võistkonnad olid stardijärjekorras kolmandana. See oli ka meie õpilaste poolt kõige pingelisem jooks, kui meie ankrumees Oskar Velt tõi võistkonna esimesena finišisse vaid paari meetrise edumaaga ja nii vahetati eelmise aasta 4. koht sel korral 1. koha vastu.

Võistkonna koosseisu kuulusid:
Oskar Velt 5A, Edwin Averjanov 5A, Ringo Ulla 5A, Bruno Olavi Litmanen 5B, Anna Źuravljov 5C, Katarina Kermon 5A, Ella Ojavere 5C, Sandra Üürike 5B

Võistluspäeva lõpetas 6.-7. klasside teatejooks. Rammikatel oli selleks ajaks juba nii hea hoog sisse saadud, et kindel esikoht tuli ka selles vanuseastmes.
Võistkonna koosseisu kuulusid:
Mirell Nataly Klais 7A, Nataly Samarin 6A, Miina Vister 7B, Mona Nigul 7B, Georg Mathias Mägi 7A, Tanel Ojala 7A, Mikk Savi 7A, Markus van der Hoeven 7A.

Suur tänu kõigile jooksjatele, kes kooli esindamas käisid!

Pildil 4. klassi võistkond