Meie sportlased on Tallinna meistrid 3×3 korvpallis!

Postitatud:

16. detsembril toimus Sõle spordikeskuses Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpalliliidu Sportland 3×3 korvpallisarja etapp Tallinna koolidele. Turniir tõi kohale 101 noort korvpallurit 27st võistkonnast.

Tallinna koolinoorte parimatele jagasid diplomeid, medaleid ja karikaid olümpiavõitja ja Eesti Koolispordi Liidu president Gerd Kanter ning Tallinna Haridusameti peaspetsialist Madis Annus.

Vanemas ehk 6.-7. klasside poiste arvestuses tuli koolinoorte meistriks Rocca al Mare Kool, kus mängisid Robert Kangur, Hendrik Neiland, Andri Savi ja Aaron Tukk.

Võitjavõistkonna Robert Kangur ja Hendrik Neiland ning II koha võistkonna Hugo Tirs on 2022. aasta ühed aktiivsemad 3×3 mängijad, kes on tulemused kirja saanud kokku 13-14 turniirilt.

Sportland 3×3 korvpallisari jätkub 2023. aastal, kui etapid peetakse Saaremaal, Raplamaal, Võrumaal, Põlvamaal, Lääne- ja Ida-Virumaal, Tartumaal, Läänemaal, Jõgevamaal, Valgamaal ja Harjumaal.

Sarja suur finaalvõistlus, kuhu pääsevad kõikide etappide vanuseklasside kaks paremat, mängitakse 19. aprillil 2023 Pärnus.