Õpetajate päeva kõige säravamad tähed!

Postitatud:

Sa oled kogu aeg hästi rõõmus, väga naljakas ja väga ilus. Ma saan alati asjadest hästi aru, kui Sa midagi selgitad. Kui meie klassi tuleb uus õpilane, siis Sa võtad ta alati soojalt vastu. Sulle meeldib vaikus ja rahu ning Sa oskad hästi tantsida. Kui meil midagi piinlikku juhtub, siis Sa ei suuda naeru pidada. Sellega ajad Sa ka meid naerma. Mulle meeldib Sinu hoolivus ja suur soov meid õpetada. Selles oled Sa järjepidev ning töökas. Ja mitte ainult meie õpetamises, vaid muidu ka. Sa oskad väga ilusasti käituda. Sa oled täpne ja mitte kunagi ei hiline. Välja arvatud üks kord, kui me ootasime Sind 30 minutit. See oli naljakas ja armas! Sa oled meie jaoks väga eriline, sest Sul on soe süda. Sa märkad kohe, kui keegi on õnnetu. Sa mõistad meie tundeid. Sind teeb eriliseks see, et Sa ei ole kunagi väga vihane. Vahel harva ja ainult natukene. Sa oskad olla meie lemmik õpetaja!
Sinu klass
Aasta klassiõpetaja 2020
Aitäh Sulle, armas Kristiina!

Kui ma Sind esimest korda nägin, siis arvasin, et Sa oled üks karm õpetaja. Tegelikult oled Sa mõnus ja muhe inimene. Sa oled lõbus ning oskad hästi nalja teha. Õppimise ja käitumise suhtes oled Sa nõudlik. Sa oled alati abivalmis. Kui mul on küsimusi, siis Sa vastad rõõmuga. Aga nii, et jätad mulle endale mõtlemisruumi. Siis saan ise oma vastuse välja nuputada. Sa hoolid kõigist! Sa oskad hästi poistega riielda. Kui vaja. No enamasti on vaja. Naistepäeval Sa paned poisid meie rõõmuks laulma. Ja Sa ise oskad ka hästi laulda. Koolimajja tulles on Sul alati kitarrikohver käes. Kuigi pole kindel, kas seal on sees kitarr või ukulele või mõlemad. Nii äge on vaadata, kui Sa bändis mängid. Klassijuhatajatunnis mõtled Sa vahvaid mänge välja. Ise ütled, et see aitab kiusamise vastu. Sa oled meiega väga kannatlik. Näiteks kui me käisime kanuumatkal ja olime poistega kõige viimased, siis ootasid Sa koos Marisega kannatlikult viis tundi. Me jäime pidevalt kaldasse kinni, aga Sa ei pahandanud peaaegu üldse, hoopis naersid. Sa armastad muusikat ja meid ka. Oleme õnnelikud, et meil olemas oled!
Sinu klass
Aasta noor õpetaja 2020
Aitäh Sulle, armas Arlo!

Alguses me arvasime, et Sa oled väga range: istumisplaanid, käetõstmine, nimed tahvlile … Järgmisel hetkel mõistsime, et see on hoopis meeldiv ja lugupidav õpikeskkond ja viisakus. Sinu näited tunnis on alati omamoodi ja pisut veidrad, samas tänu sellele jäävad need hästi meelde: mängleva kergusega kehastud Sa kaunis kleidis õpetajast gorillaks ning selgitad, miks inimese selgroog on S-kujuline. Sa selgitad ja räägid just nii kaua, kui kõigil on asjad selged. Kasvõi sada korda. Sa teed õppimise huvitavaks ja kaasahaaravaks. Kogu Sinu olek ja enesekindlus mõjuvad tunnis selliselt, et ka kõige suurem sahkerdaja suudab keskenduda ja kuulata. Sa inspireerid ja sütitad meis huvi õppimise ja uute teadmiste vastu. Suunad meid mõtlema elukeskkonna hoidmisele ja säästmisele. Ja need Sinu kleidid on tõesti imeilusad! Oled erakordne ja väga äge!
Sinu õpilased
Aasta põhikooli õpetaja 2020
Aitäh Sulle, armas Liina!

Me imetleme Sinu tarkust ja kõiki neid teadmisi, mis Sul on. Sa hoiad end kursis uuemate arengutega ning me saame kõigest sellest osa. Sa oled igas mõttes ajaga kaasas käiv õpetaja, sest Sinu õppemeetodid on moodsad ja alati kõige innovaatilisemad. Sul on imeline oskus selgitada keerulist teemat nii, et alati on põnev kuulata. Sinu tunnid on erilised, sest seal ei ole kunagi üksluine – filmid, katsed, rühmatööd, laborid, analüüsid, arutelud … Ja kui oskuslikult hoiad Sa meid mõttega tunnis, kui tegelikult uitaksime me oma peas juba ei tea kus. Muidugi me teame, kui nõudlik Sa oled ülesannete lahendamise osas, kuid selle juures oled Sa ise väga toetav ja mõistev. Alati olemas ja abivalmis. Tänu Sinule oskame me loovalt mõelda ja eesmärgipäraselt tegutseda. Sa suhtud meisse lugupidavalt ja tahad, et me saaksime alati parima võimaliku teadmise. Kaasad õpetamisse ülikooli teadlasi ja põnevaid professoreid. Täiesti unustamatu on Sinu loosiratas ja Sinu siiras emotsioon, kui me midagi väga totrat ütleme. Kui Sa oleksid arst, siis usaldaksime me suurima südamerahuga oma tervise Sinu hoolde. Sul ei jää midagi teadmata ega märkamata. Alati rõõmsameelne, särasilmne ja nooruslik! Meie imeline õpetaja!
Sinu õpilased
Aasta gümnaasiumiõpetaja, Tallinna aasta gümnaasiumiõpetaja 2020
Aitäh Sulle, armas Kristel!

Oled rõõmus ja rahulik, alati kärme probleeme lahendama. Sa meeldid kõigile väga. Sa oled sportlik ja aktiivne ning suunad ka meid liikuma. Tänu sellele väljume kõikidest olukordadest võitjatena. Sa oled kõiges püüdlik ning soovid meile alati head. Sportlase hingena julgustad meid alati pingutama ja õppimises edu saavutama. Kui vaja oled meile rohkem pigem sõbra eest. Tänu Sinu oskustele on meie klass ühtne ja töötab nagu üks tugev meeskond spordis. Sind vaadates tekib tunne, et Sa oled kõigeks võimeline. Sa oled moodne ja nooruslik, Sul on ilus naeratus. Sinu korraldatud suusaüritused on väga ägedad. Sa ei unusta mitte kunagi kedagi tähele panemata. Tead ja teed täpselt kõik, mis meile vajalik ja kasulik. Oled meile suureks eeskujuks ja me oleme suure rõõmuga ja igavesti Sinu spordinohikud. Armastame Sind väga!
Sinu klass
Aasta klassijuhataja 2020
Aitäh Sulle, armas Rutti!

Sa oled tark ja oskad arvutitega hästi läbi saada ning suudad nendega väga ägedaid asju teha. Sa oled lahke ja aitad alati. Tänu Sinule teame me arvutitest nii palju. Minu arvates on Sul väga hea iseloom. Sa oled meiega rahulik ja ei ole üldse kuri. Sa lihtsalt tuled ja räägid rahulikult. Kui tund hakkab lõppema, siis Sa aitad mul viimase asja ära teha. Kui me Sinu kabinetti tuleme, siis me saame alati kommi. Kui neid Sul on. Alati ei ole ka. Me soovime, et Sa oleksid alati terve ja et Sul ei oleks mitte kunagi halb olla. Oled meie kallis-kallis õpetaja!
Sinu klass
Aasta tugispetsialist 2020
Aitäh Sulle, armas Mikk!

Tähed pole kõikidele inimestele mitte ühed ja samad. Neile, kes rändavad, on tähed teejuhiks. Teistele on nad lihtsalt tulukesed…“ („Väike Prints“, 1943)
Sa ei ole siin majas uus. Otse vastupidi. Need seinad teavad ja mäletavad Sind hästi. Sinust on siin puudust tuntud ja Sind on siia tagasi oodatud. Tee, mida mööda oled käinud, on Sind karastanud. Sinu rännakud on Sind rikastanud. Maailm on Sind näinud ja Sina oled näinud maailma. Kõike seda selleks, et tähed saaksid Sind juhatada tagasi koju…
Jah, Sul on oma oluline koht meie kõigi ühises loos. Sa hoolid ja märkad ja soovid vaid head…
Meil on väga hea meel, et Sa tulid. Sind oodati ja vajati… Väga.
Harjumaa aasta õppeasutuse juht – meie kallis Sirje 😊