Õpetajate päeval jagasime tunnustust!

Postitatud:

Mulle meeldib, et Sa oskad meid hästi õpetada ja lõbus olla. Sa mängid meiega vahvaid mänge ja Sinuga koos saab palju nalja. Sa viskad hundirattaid, kukerpalle ja rullid meiega lumes. Sa võiksid meile vähem õppida anda, aga tänu Sinule oleme hakanud mõistma hariduse tähtsust. Oleme isegi natukene nohikuteks muutunud. Sa oled väga abivalmis ja meie jaoks alati olemas. Sa oled hästi tark, aga vembud teevad Sinust veel ägedama õpetaja. Sinu klass on alati korras ja meil on nii hea hommikuti kooli tulla. Sa ootad ja armastad meid. Sa hoolid meist nii väga! Kui meil tunnis igavaks läheb, siis Sa joonistad käe peale silmad ja suu ning teed meile teatrit. Sa oskad hästi laulda ja oled väga musikaalne. Kui ma mõtlen Sinu peale, siis mulle tundub, et Sul polegi vigu. Me soovime Sulle aega, et saaksid puhata, sest Sa oled meile nii palju õpetanud. Meile väga meeldib Sinuga koos olla! Oleme nii uhked, et oled meie armas õpetaja!

Sinu õpilased

Aasta klassiõpetaja 2018
Aitäh Sulle, armas Sirje!

 

Oled rõõmsameelne ja oskad meid positiivsusega nakatada. Sa oled mõistev ja Sinu juurde saab alati tulla – ükskõik, millise mure või rõõmuga. Kui meil on raske, siis Sa oled meile toeks ja innustad meid. Sa oled hooliv, armastav, südamlik ja hea.
Sa tunnustad meid isegi siis, kui kõik kõige paremini välja ei tule. Julgustad meid uusi asju proovima ja raskustele vastu astuma. On üsna kindel, et tänu Sinu tundidele saame suveks parimasse vormi.
Sa proovid kõik olukorrad headusega lahendada ja tänu Sinule oleme mõistnud, et nii saabki maailmast parem paik. Piisab ainult sellest, et oled hea ning aktsepteerid inimeste erinevusi. Sa oled meiega aus ning lähened ka kõige keerulisematele probleemidele taktitundeliselt ja südamlikult. Sa oled täiuslikult ilus, graatsiline ja stiilne.
Sulle meeldib hommikuti pikalt magada, aga kui Sa juba ärkvel oled, siis paned sajaga.
Sa oled meie emalõvi ja ingel. Me oleme Sinu kotkapojad ja armastame Sind kogu südamest!

Sinu õpilased

Aasta klassijuhataja 2018
Aitäh Sulle, armas Reine!

 

Sa hoolid meist väga ja sead meid oma töös alati kõige olulisemale kohale. Sa aitad meil kasvada ja areneda headeks ning tarkadeks inimesteks. Sa oled kõige südamlikum ja heatahtlikum õpetaja meie koolis. Sa õpetad meile, mis on õige ja mis vale ning innustad saama ikka paremaks. Sa oled aus ja õiglane. Sa oled väga kultuurne ja naudid oma oskuste ja teadmiste arendamist. Sul on haruldane anne anda vaiksel ja rahulikul moel edasi tugevaid ja veenvaid õpetussõnu.
Sa paistad silma, sest Sul on oma stiil ja suurepärane maitse. Sa austad kõiki õpilasi ja võtad neid väga tõsiselt ning siiralt. Sa seisad meie eest isegi siis, kui me seda alati ei vääri.
Imetleme, kuidas Sa kõike nii hästi oskad ja tead. Oled väga pühendunud ja rahulik. Õpetad meid austama käsitööd ja valmistama asju ise.
Sa hindad väga rahu ja vaikust. Proovime anda edasi oma armastust Sinu eeskujul – suuri sõnu kasutamata – hinge ja südamega. Oleme Sulle väga tänulikud.
Sinu õpilased

Aasta põhikooli õpetaja 2018
Aitäh Sulle, armas Kristina!

 

Oled äärmiselt pühendunud õpetaja. Sa suhtud meisse, õpilastesse, suure austusega. Oma tegemistes annad Sa endast alati maksimumi, et soovitud tulemus oleks rohkem kui täiuslik. Suure töökusega oled meile eeskujuks. Sina oled üks esimesi inimesi, kes noorele õpilasele tuleviku huvides kõik selgeks teeb ja iga küsimuse peale kostab: „Olgem täpsed!“ On imetlusväärne, kuidas Sa oskad meie tohutus suures klassis igale üksikule õpilasele hoolivust ja tähelepanu jagada. Me imetleme Sinu kannatlikku meelt meie tõusude ja mõõnadega tegeleda. Meil on olnud hetki, kui Sinu õlg on pakkunud meile just seda õiget ja abistavat tuge. Sa oled meiega sõltumata sellest, millega oleme hakkama saanud. Tänu Sinule oleme targemad, paremad ja säravamad ning oskame paremini planeerida oma aega ja ressursse. Oled meisse jätnud püsiva jälje, olles osa sellest, kelleks me oleme täna kasvanud – nii indiviidina kui ka kollektiivina. Klassiruumis on kõik Sul kontrolli all – tead, mis toimub esimese rea tüdrukute hulgas, samal ajal manitsed tagapool jutukamaid poisse. Koolimajas liigud Sa sületäie asjadega ja on imekspandav, kuidas see suur kuhi asju Sul üldse käes püsib. Ja kõige selle juures oled Sa ikka säravalt naerusuine ja rõõmsameelne.
Soovime Sulle aega, et saaksid toimetada oma kaunis maakodus, et saaksid tantsida rahvatantsuringis ja et Sul jätkuks energiat olla samasugune hea hinge ja hea energiaga õpetaja! Oleme Sulle südamest tänulikud.

Sinu õpilased
Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018
Aitäh Sulle, armas Katrin!

 

Tallinna gümnaasiumiõpetaja 2018
Oleme uhked ja õnnelikud Sinu üle! Palju õnne väärika tiitli puhul!
Aitäh Sulle, armas Hanna!