Põhikooli lauatennisistid võistlesid ennast finaali!

Rocca al Mare kooli põhikooli 6.-9. klass tõestas ennast teisipäeval toimunud Tallinna koolide vahelistel lauatennise MV-l.

Kooli au hoidsid seekord kõrgel Emma Sihvart, Eliis Loree Padar, Gustav Linkgreim ja David Berman.

Võistluspäeva lõppedes oli tõenäosus põhikooliga finaalturniirile saada suur. Seda kinnitas ka järgmisel päeval saadud kiri, et võistlesime välja põhikoolide arvestuses teise koha.
Esikohaga olid meil küll võrdsed punktid, kuid tulemusi lahates olid nad kriipsukese eespool.

Antud tulemuse eest kuulub au ja kiitus kõikidele kooli eest võistelnud noortele, ehk siis tänud ja tunnustus – Margaret Põder, Iida Ronja Raudsep, Robert Mihkel Talur, Emma Sihvart, Eliis Loree Padar, Gustav Linkgreim ja David Berman!

Nüüd on ees veel finaalturniir, mis toimub juba sellel reedel 22.03.2024 Kristiine Spordihallis.
Kuna finaalturniiri formaadiks on võistkonna võistlus, kus võistkond koosneb kahest liikmest, siis oli meil vaja 1.-5. klassi poiste võistkonda Robert Mihkel Taluri kõrvale teist liiget. Kuna võrdseid kandidaate oli neli, siis korraldasime eile trennis kvalifikatsiooniturniiri. Turniiri tulemusena saab võimaluse finaalturniiril kooli esindada Johan Eric Annus.

Hoiame endiselt Rocca al Mare kooli lippu kõrgel!