Põhikooli tüdrukute jalgpalli võistkond tuli Tallinna koolinoorte meistriks!

Juubeliaastal on RaM Kooli spordisõpradel taas põhjust juubeldada. Meie põhikooli jalgpalli tüdrukud tegid ajalugu ning tulid esmakordselt Tallinna koolinoorte meistriks 34 osalenud kooli seas. Võistkond paistis silma hea koostööga ning Eesti U-17 koondise kogemusega kapten Marta Liisa Staalfeldt’ i suurepärase juhendamise- ja motiveerimisoskusega.
Võidukas kuldses võistkonnas mängisid kapten Marta Liisa Staalfeldt, Alissia Aleksandra Kivi, Liisa Viirmaa, Annette Christin Klettenberg, Margaret Lise Müller, Mirelle Malle Soodla, Helerin Kaus, Marta Pauliine Sild, Mona Johanson, Mirelle Nataly Klais, Paula Rebecca Pakkanen, Kendra Liis Konsa ja Elise Ly Metsküll.
Teekond võidule algas juba varasügisel. Alagrupi mängudes andisd oma panuse ka Reti Eedra, Lena Maisvee,Angelina Paju, Annabel Raamat, Mia Roosileht, Lotta Mii Hasa, Marleen Peterson.