Praktilise ettevõtluse valikaine viib õpilased rahvusvahelisele koolitusele!

Praktilise ettevõtluse valikaine loodi eelmisel õppeaastal RaM Kooli Arengufondi algatusel eesmärgiga toetada meie kooli ettevõtlikke noori ja nende unistusi.

Valikaine programmi on juhtimas ja läbiviimas Arengufondi edukad lapsevanemad ning inspireerivad külalisesinejad.

Selleaastase kursuse raames lähevad 20 Rocca al Mare kooli õpilast 5. novembril Saku Suurhalli, et osa saada Eesti läbi aegade suurimast ja rahvusvahelisimast koolitusest “Better You”, mille peaesineja on maailmakuulus juhtimisnõustaja Robin Sharma.

Korraldusettevõte Edu Akadeemia andis piletid kingitusena, et inspireerida õpilasi saama parimaks versiooniks iseendast juba varakult.

Koolitusele on oodata 6000 osalejat rohkem kui 100st riigist ja see on juba tänaseks peaaegu välja müüdud.

Oled oodatud õpilastega liituma ja sellest osa saama😊 Vaata koolituspäeva kohta rohkem SIIT.