Rahvusvaheline muusikapäev paneb koolimajas helid kõlama!

Täna, 1. oktoobril on RAHVUSVAHELINE MUUSIKAPÄEV. Selle tähistamise algatas 1975. aastal viiuldaja Yehudi Menuhin, kes oli tol ajal Rahvusvahelise Muusikanõukogu president. Ta soovis rõhutada muusika tähtsust inimeste elus.

Traditsiooniliselt oleme Rocca al Mare Koolis muusikapäeva tähistanud kontserdiga. Muusikaga tähistame seda tänagi, kuid veidi teises vormis. Kõik muusikaminutid on kooliperele väikesteks kingitusteks ning neist osasaamiseks pole vaja muud, kui õigel ajal õigesse kohta sattuda.

Armsad vanema kooliosa õpilased, kes te sel nädalal distantsilt õpite – olge kõik muusikapäeva puhul õnnitletud ja tervitatud! Lähetame teile esimesed ahjusoojad muusikaminutid ning hommikukohvi kõrvale pisukeseks peamurdmiseks muusikapäeva Kahooti!, mis on kokku pandud just teile mõeldes.
Kahooti leiate SIIT.

Hea kogukond! Muusika teeb õnnelikuks – olgem temaga sõbrad! Laulge, mängige pilli, kuulake oma lemmiklugu ning tundke sellest rõõmu!

Muusikalise tervituse leiate SIIT.

Ja SIIT.

Ilusat päeva ja jätkuvalt häid koos- ja kokkukõlamisi soovides
Teie Rocca al Mare Kool