Juubelipidu lükkub edasi!

Postitatud:

Head sõbrad siin ja sealpool maad!
Eile tuli pärast suvevaheaega taas kokku meie kooli juhtkond. Peatselt algavale kooliaastale ja maailmas toimuvale otsa vaadates sai ühise arutelu käigus selgeks, et 5. septembril sellisel kujul meie juubelipidu toimuda ei saa. Saigi see kuupäev ju valitud lootes, et olukord võimaldab meil kõigil koolimajas kohtuda. Kooskõlastasime oma plaane ka Terviseameti ja kooliarstiga. Hetkeolukorras, kus just noorema generatsiooni seas ja pidudel leviva viiruse tõttu kasvab kontaktsete hulk hoomamatuks ning kaasnevad riskid, on ilmselt kõigile arusaadav, et 300 inimesega siseruumis pidu pidada ei ole mõistlik. Kaalusime ka peo õues pidamist ja muid alternatiive, kuid leidsime, et sündmuse üks olulisemaid osasid on ka koolimajaga taaskohtumine. Soovime ju väga, et kõik saaksid üle maailma kokku tulla, julgeksid peost rahumeeli osa võtta, kambas tantsu lüüa, ei peaks kandma maske ega jätma viimati 10 aastat tagasi nähtud sõpra kallistamata.
Jälgime üheksoos, mis suunas maailm liigub ja loodame ikka peagi kokku saada, sest peo programm, meie ja kõik muu vajalik on stardivalmis! Avage oma kalendrid ning kirjutage 2021 märtsi viimasele nädalale RaM 21! Just siis saab meie armas kool täieõiguslikuks täisealiseks.