RaM Kooli direktori konkursi tulemused

Eelmise aasta novembris välja kuulutatud RaM koolijuhi avalik konkurss on tänaseks edukalt lõppenud. Võime rahul olla sellega, et konkursil osalejate hulgas oli mitmeid väga häid kandidaate. Ning suur rõõm on teatada, et konkursi võitjaks osutus meie kooliga lähedalt seotud inimene. Tänasel koosolekul otsustas kooli nõukogu kinnitada Rocca al Mare Kooli direktori ametikoha konkursi võitjaks Sirje Toomla.
Sirje töötas meie koolis õpetajana 7 esimest aastat ning on vahepealse aja olnud seotud hariduselu juhtimisega Viimsi vallas. Praegu töötab ta Haabneeme Kooli direktorina.
Ootame Sirjet uuest õppeaastast oma kooli tagasi. Kindlasti läheb tal sisse elamine ruttu ja kergesti, sest ta on RaM kooli oma kodukooliks pidanud kõik selle eemal oldud aja.

Tere tulemast koolijuhiks, õpetaja Sirje!