RaM Kooli lauatennise meistrivõistluste tulemused!

Laupäeva hommikul oli Rocca al Mare Kool pinksi päralt. Juba viiendat aastat järjest selgitasime välja kooli parimad lauatennisemängijad. Lisaks lastele võtsid omavahel mõõtu ka lapsevanemad, vilistlased, õpetajad ja teisedki kooli töötajad. Võistlus on aastast aastasse igas mõttes kasvanud. Kui esimesel aastal pidasime kooli meistrivõistlused maha kolmel laual, siis nüüd oli laudu juba kuus. Kui esimesel aastal oli oslejaid 19 , siis sellel aastal oli registreerunuid rekordarv – 42! Ka auhinnalaud on täienenud, kus lisaks karikatele ja RemedyWay auhindadele said kõik auhinnatud mängijad ka Sportlandilt kingituse.
Et kõik võistluse mahust veidi aimu saaksid, siis numbrites nägi võistlus välja selline …
Kohtumisi peeti kogu turniiri jooksul 110, sette mängiti 238, mille käigus tehti 3910 servi.
Oluline pole mitte aga statistika vaid võistluse käigus saadud emotsioon. Mängud olid põnevad, mängupartnerid mõnusad ning pingutama pidi just parasjagu.

Tulemused :

3. Ellen Pohla

Olulised eriauhinnad :
Noorim osaleja – Marlon Glen Kõller
Parim ema – Mare Aade (ühtlasi ka vanaema)
Parim isa – Virgo Mihkelsoo
Parim RAM Kooli töötaja – Janno Laar

Soovime kõikidele võitjatele palju õnne! Aitäh kõikidele osalejatele, sõptadele ja abilistele – ainult teiega koos saame korraldada selliseid ägedaid turniire!

Kohtumiseni taas järgmisel aastal!