Meie kooli gümnaasiumi noormeeste jalgpallimeeskond saavutas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel IV koha

Postitatud:

Uue aasta algusesse on jäänud vanast aastast veel üks võlg. See võlg on üks hea uudis kehalise kasvatuse õpetajate poolt, mille peaks nüüd viimaks kiiremas korras kooliperele teatavaks tegema. Nimelt saavutas Rocca al Mare Kooli gümnaasiumi noormeeste jalgpallimeeskond Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis IV koha.
Finaalturniir toimus 14.12 Eesti Jalgpalliliidu sisehallis 6 kooli osavõtul. Finaalturniiril osalejate välja selgitamiseks moodustati korraldajate poolt esmalt 30-st võistlustele registreerinud koolist kuus viieliikmelist poolfinaalgruppi, millest edasi pääsesid üksnes gruppide võitjad. Poolfinaalmängud peeti nädal enne finaalturniiri ja meie noormeestel õnnestus seal kõik mängud võita ja nii mindi finaalturniirile ehk liigagi hea enesetundega vastu.

Finaalturniiril olid meie vastasteks: GAG, Arte Gümnaasium, VHK, Nõmme Gümnaasium, Pirita Majandusgümnaasium.
Esimeses mängus tuli meil vastu minna Nõmme Gümnaasiumi meeskonnaga, kuid kahjuks õigeks mänguks selles mängus ei läinudki. Kiirelt löödi meile 2 väravat ja toodi meid maa peale tagasi. 15-minutilise mängu lõpptulemuseks oli kindel 0:4 kaotus. Õnneks sai meeskond sellest järgmisteks mängudeks hea õppetunni, mille tulemusel muutsime mänguplaani konservatiivsemaks ja panime kaitsesse ühe mängija juurde.
Teises mänguseks tuli vastu minna Arte Gümnaasiumi meeskonnaga. Olgu mainitud, et tegu on nn jalgpallikooliga, kus Eesti Jalgpalliliiduga koostöös on moodustatud jalgpalliklassid. Artega oli mäng juba palju tasavägisem, kuid vastu tuli võtta ikkagi kaotus ja seekord tulemusega 0:2. Olgu etteruttavalt mainitud, et esimesed 2 mängu olidki meil turniiri kõige tugevamate meeskondade vastu. Teised 4 võistkonda olid võrdsemad ja võitlesid III koha nimel.
Kolmandas mängus võitsime VHK meeskonda 2:0 ja neljandas mängus GAG meeskonda 2:1.
Meie viimaseks jäänud mängus läksime Pirita MG vastu teadmisega, et võidu korral on 3. koht meie. Võib öelda, et domineerisime kergelt tervet mängu, kuid viimasel minutil eksisime, vastasel tekkis üks hea rünnakuvõimalus, mille nad ka tugeva võitluse järel realiseerida suutsid ja järelejäänud üksikute sekundite jooksul me enam neile samaga vastata ei suutnud. Tulemuseks 0:1 kaotus. Meeskond oli hetkeks löödud, kuid tegelikult tuleb poistele au anda, sest võideldi väga vägevalt ja tahtmise taha selles mängus küll midagi ei jäänud. Lisaks ei saanud finaalturniiril tervise tõttu meeskonda aidata Georg Vende ja Sten Marten Viira. Ehk järgmisel aastal on löögijõudu rohkem.

Turniiri lõppjärjestus kujunes järgmiseks:
Nõmme Gümnaasium
Arte Gümnaasium
Pirita Majandusgümnaasium
Rocca al Mare Kool
Vanalinna Hariduskolleegium
Gustav Aldolfi Gümnaasium

Kooli meeskonda kuulusid:
1. Casper Nicolas Lugtmeier 12.kl
2. Kaspar Padar (vv) 12.kl
3. Richard Reesar 12.kl
4. Daniel Luts 11.kl
5. Robert Põhi 11.kl
6. Sten Marten Viira 11.kl
7. Georg Vende 11.kl
8. Välek Altnurme 10.kl
9. Robert Gregor Laud 10.kl
10. Sandor Pärn 10.kl
11. Henri Raaper 10.kl
12. Tristan Vendelin 10.kl
13. Mario Alvar Kõller 10.kl
14. Kristofer Erik Kolk 11.kl

Seekord siis nii. Au võitjatele ja treeningindu meie poistele!

Kehalise kasvatuse õpetajad tänavad ja on meie sportlaste üle uhked!