Rocca al Mare Kooli IX lauatennise MV tulemused ja kokkuvõte!

Rocca al Mare kooli IX lauatennise meistrivõistlused on saanud ajalooks.

Kokku oli lauatennise pühapäevale tulnud 32 võistlejat ning neile tulid omakorda kaasa elama nii sõbrad kui ka pereliikmed.
Selle aasta võistlus kujunes täielikuks vilistlaspeoks. Kümme vilistlast võtsid mõõtu omavahel ning lisaks pidid rinda pistma ka kooli turvamees Janno Laariga. Samuti oli vilistlastel kõige suurem toetustiim, kes suures osas koosnes samuti Rocca al Mare kooli vilistlastest.
Kooli õpilaste esindatus oli suhteliselt sarnane eelmiste aastatega ning paljud said just siit esimese võistluskogemuse.
Lapsevanemaid tuli sellel aastal võistlema tavapärasest veidi vähem, kuid see eest olid just lapsevanemad need, kes viimasena saalist lahkusid, mängides veel peale võistluse lõppu kuni tulede kustutamiseni.

Siit edasi ka veidi statistikat.
Võistluse jooksul peeti 74 mängu, mis kokku koosnesid 165 setist ning pall pandi mängu võistluse jooksul 2681 korral.

Auhinnatud said alljärgnevad mängijad:

Tüdrukud 1.-5. klass

1.Heiki Mägi
2.Lauri Ulla
3.Kaidi Reiljan-Sihvart

Vilistlased, õpetajad ja RAM kooli töötajad
1.Tarvi Tamm
2.Janno Laar
3.Uku-Torm Tillo

Eriauhinnad pälvisid sellel aastal:
Noorim osaleja – Margaret Põder
Parim ema – Kaidi Reiljan-Sihvart
Parim isa – Heiki Mägi
Parim RAM kooli töötaja – Janno Laar

Mõnusat võistluspäeva aitas maitsvaks muuta juba eelmisest aastast tuntud headuses Pinksikohvik, mida pidasid lauatennisetrenni lapsed.
Täname kõiki osalejaid ja toetajaid ning kohtume juba järgmisel aastal juubelivõistlusel!

Rohkem pilte võistlusest on siin.