Rocca al Mare Kooli muusikateatri etendus “ELIZA KOOLITUS” laupäeval, 6. aprillil kell 18:30

Olete oodatud kooli aulasse laupäeval, 6. aprillil kell 18:30, mil toimub muusikalietendus kõigile külastajatele.
Sissepääsuks on vabatahtlik annetus.

Muusikal baseerub Frederick Loewe’ ja Alan Jay Lerneri tuntud teosel “Minu veetlev leedi”, mille sisu on teatud määral ümber kujundanud kooli muusikaõpetaja Hanna Renter koostöös 12. klassi õpilase Sten Erik Soomrega.

Põhiline on siiski jäänud ehk tegevus toimub 20. sajandi alguse Londonis, kus agulis elav ja “tänavarentslite” keelt rääkiv vaene neiu saab võimaluse õppida korralikku keelekasutust. Vastava võimaluse tekkimine ja sellele järgnevad sündmused, avanevad teile etenduse käigus.

Etenduse lavastaja ja muusikajuht on Hanna Renter, pianist-kontsertmeister Ralf Taal, koreograafid Piret Hinrikus-Sage, Aneta Varts ja Matis Toome ning valguskunstnik Jorgen Järva.
Lavastuse nimirollis on 12. klassi õpilane Olena Predko. Teistes rollides on mitmed RaM kooli õpetajad nagu Aet Raudsep, Robert Reesar, Margit Kariis, Peep Väljaste, Margus Ader jt. Samuti on laval näha mitmeid gümnaasiumiõpilasi.
Kaastegev on RaM kooli noortekoor, juhendajad Helerin Lehtla ja Ave Tuhkur.
Lavastuse tehniline kaader koosneb 8.-12. klassi õpilastest.

Võtke pere, sõber või sõbrad kaasa ja tulge saama meeldejäävat teatrielamust!