Rocca al Mare Kooli põhikool on Eesti põhikoolide hõbe lauatennises!

Eelmise nädala reedel oli Rocca al Mare kooli lauatennisistidele tihe võistluspäev.

Reedele eelnes kaks päeva tihedat võistlemist Tallinna koolide vahel, kus pääsu ülevabariigilisse suurde finaali saavutas meie põhikool!

Kuna lauatennis on Rocca al Mare Koolis populaarne, siis saime välja panna võistkonnad kõikides põhikooli võistlusklassides.

1.-5. klassi tüdrukute võistkond koosseisus Margaret Põder ja Iida Ronja Raudsep
1.-5. klassi poiste võistkond koosseisus Robert Mihkel Talur ja Johan Eric Annus
6.-9. klassi tüdrukute võistkond koosseisus Eliis Loree Padar ja Emma Sihvart
6.-9. klassi poiste võistkond koosseisus Gustav Linkgreim ja David Berman

Põnevaid mänge jagus tervesse päeva ning eriti suur oli rõõm, kui päeva lõpus punktid kokku liideti ja Rocca al Mare Kool kutsuti hõbedast karikat vastu võtma!

Eraldi toome välja veel 1.-5. klassi tüdrukute võistkonna (Margaret ja Iida Ronja), kes saavutasid oma võistlusklassis kolmanda koha ning tasuks pronksmedalid!

Palju õnne koolile, võistelnud õpilastele ja loomulikult peredele, kes sellised sportlikud noored on kasvatanud!

Uudise ja pildid leiab Eesti Lauatenniseliidu kodulehelt.

Rocca al Mare Lauatenniseklubi kodulehel.

Kohtumiseni kõigiga juba Rocca al Mare kooli X lauatennise MV-l, mis toimub 13.aprillil Rocca al Mare Kooli võimlas!