Rocca al Mare Kooli VII lauatennise MV tulemused

Laupäeval, 6.aprillil kui maailm tähistas ülemaailmset lauatennisepäeva, toimusid Rocca al Mare Koolis traditsioonilised lauatennise meistrivõistlused – seekord juba seitsmendad.
Osalejate arv on aastast aastasse aina kasvanud ning sellel aastal oli lauatennise laua taga võistlustules taas senists suurem arv võistlejaid. Kokku osales kõikides klassides 50 mängijat. Lisaks õpilastele olid võistlemas ka vilistlased, koolitöötajad, emad, isad, üks vanaema ja üks vanaisa.
Sellises kooli oma pere ringis sai maha peetud 143 kohtumist, milles omakorda sette 311.
Pall pandi nende kohtumiste käigus mängu 5165 korral.

Võistlusklassiti jagunesid esikolmikud:

1 Lauri Maisvee
2 Heiki Mägi
3 Ain Põime

Vilistlased, õpetajad ja RAM kooli töötajad
1 Marion Tamm
2 Janno Laar
3 Gren Samm

Eriauhinnad
Noorim osaleja Robert Mihkel Talur

Parim ema (vanaema) Mare Aade

Parim isa Lauri Maisvee

Parim RAM kooli töötaja Janno Laar

Eriauhinnad meisterdas kooli staadioni kõrvalt maha võetud tammepuust õpetaja Mari Viik, aitäh!
Samuti täname Sportlandi väärika auhinnalaua katmise eest!
Lisaks rahvusvahelisele lauatennisepäevale oli laupäeval 6.aprillil ka valge kaardi päev ( White Card Day ), kus sportlased näitasid oma seisukohta koolikiusamise ja kiusamise vastu uldse. Seetõttu on ka selle aasat kõikidel karikatel vastav märge, millega näitame meiegi, et oleme ( kooli )kiusamise vastu.
Kui võistlus oli juba lõppenud ja auhinnad jagatud, ei tahtnud paljud kohe koju minna ning omavahel tehti veel nii mõnigi sett. Korraldajad teevad sügava kummarduse kõigi osalenute ees!
Õnnitleme kõiki mängijaid, oli äge võistlus!
Kohtumiseni!

Pildid võistlusest SIIN.