Roheline muru juba 11. juunil!

Heategevuslik spordi- ja toidufestival ROHELINE MURU on taaskord Sinu ees juba 11. juunil kell 12-15 RaM Kooli staadionil.

Et see päev saaks sportliku alguse, ootame Sind sündmusele rattaga. Kõik rattaga tulijad saavad premeeritud ning osalevad auhinna loosis.

Maitsemeeli paitab sel päeval RaM ROHEKOHVIK , kus peakokkadeks meie kooli oma kokad ja tooraine 100% mahe. Võimalus maitsta kui hästi meie lapsed koolis söövad ja kui suur osa nende toidulauast on kodumaine mahetoodang.

Papptopsid ja papptaldrikud las jäävad poelettidele – meie naudime oma lõunasööki pika laua taga päris nõudelt. Üks sammuke rohelisema kooli poole.

Ainult ühel päeval on avatud ka RaM MAHETURG , kus head ja paremat pakuvad meie koolisöökla mahetootjad. Nii et haara korv kaasa kui tuled!

Roheline Muru ja JALGPALL käivad traditsiooniliselt käsikäes. Nii ka sel korral. Kes võidab 2022 võistluse? Kas POJAD suudavad jätkata võidulainel või tõusevad ISAD fööniksina tuhast või näitavad hoopis VILISTLASED kui hästi on aastad nende jalgpalli oskusi lihvinud? Sellele saad vastuse kui tuled kohale!

Esinema on oodata ka dotE tantsukooli RaM Grupi edukaid tantsijaid, kes esinevad meile just selle tantsuga, mis on neid viinud Kuldse Karika finaali. Soovime neile edu!

Loterii, allegrii. Heategevuslik LOTERII , kus iga loos võidab. Aitäh, Sportland auhindade eest!
————————————–
Osaledes ROHELISEL MURUL teeme me head OMA koolile – kõik ROHELINE MURU 2022 loteriitulud investeerime projekti “Õppima kutsuv kooliruum” .

Veedame üheskoos toreda päeva heade maitsete ja meeleoluka programmi saatel.

KOHTUMISENI MURUL!
RaM Arengufond ja Õpilased

Rohkem infot ürituse kohta leiad SIIT