Rohetiigri programmi avaüritus oli põhjusega meie koolis!

Postitatud:

27. augustil toimus meie koolis Rohetiigri programmi avaüritus. Sündmust kandsid internetis üle ERR, Delfi ja Rohetiigri koduleht.
Salvestust saab vaadata SIIT.
Rohetiigri algatusega on liitunud paljud Eesti ettevõtteid, organisatsiooni ja üksikisikud, keda ühendab soov teha enda poolt midagi ära, et meie keskkond oleks puhtam, majandus loodusest hoolivam ja tarbimine tasakaalukam.
Sellest sügisest alates hakkavad selle nimel tegutsema ja
oma valdkonnas eeskuju andma 15 piloot-organisatsiooni, kelle hulgas on nii avaliku kui erasektori, nii teeninduse kui tootmise ettevõtteid.
Meie kooli saali olid kogunenud ettekandeid ja tulevikuplaane kuulama teiste hulgas Bolti, Alexela, Tallinna Linnavalitsuse, Politsei ja Piirivalveameti, LHV panga juhid.
Hariduse valdkonna esindajaks Rohetiigri programmis on Rocca al Mare kool. Säästlikuma tegutsemise ja parema keskkonna saavutamisel on haridusel täita oluline roll just jätkusuutliku mõtteviisi kujundamisel. Pealegi on ju meie noored need, kes peavad tulevikus võtma üle parema, puhtama ja sõbralikuma maailma.
Rohkem pilte üritusest leiate SIIT.