Sellest õppeaastast on Rocca al Mare Kool liitunud KiVa programmiga.

KiVa on teaduspõhine kiusamisvastane programm, mis on loodud Turu Ülikoolis Soome haridus- ja kultuuriministeeriumi toetusel. Soomes on 90% koolidest selle programmiga liitunud. Eestis on liitunud üle 30 kooli ja käesoleval aastal lisandub veel 8 kooli, meie nende seas.
Kõik 4-6 klasside juhatajad ja abiklassjuhatajad on saanud väljaõppe ja hakkavad regulaarselt läbi viima KiVa tunde. Kiusamisvaba programmi abil õpivad õpilased kiusamist ära tundma ning kiusamisjuhtumitele kohaselt reageerima, kusjuures suur rõhk on pealtvaatajate rolli teadvustamisel.
Programmi toel on koolitatud ja loodud Rocca al Mare Kooli KiVa tiim, kes oskab kiusamisjuhtumeid kiirelt ja otsustavalt lahendada. Tiimi kuuluvad: Heiti Pakk, Cattre Hein, Tiiu Maasik, Jaak Timpson, Helena Elme ja lapsevanemana Katrin Promm.

Tiimiga saab ühendust meili teel kiva@ramkool.edu.ee ja telefonil 6507829

Lisainfot leiate SIIT.